O MNIE

Miło Cię widzieć! Chcesz stworzyć dom swoich marzeń a może szukasz po prostu inspiracji? 

Mam na imię Ania. Jestem takim trochę włóczykijem – mieszkałam w różnych miejscach: w przedwojennym domu na wsi, w postprlowskim mieszkaniu na 9 piętrze we Wrocławiu, w nowoczesnym lokum na osiedlu monitorowanym i w zwyczajnym bloku w małej miejscowości. Nadszedł jednak etap poszukania jednego miejsca dla siebie. Ostatecznie wybrałam wieś i dom parterowy w technologii drewnianej. Mam nadzieję, że mój blog przybliży Ci zagadnienia dotyczące zakupu działki, budowy drewnianego domu, ogrzewania, urządzania itp. Zobaczysz, że nie taki kanadyjczyk straszny jak go malują :)

⭐⭐⭐

Skąd taka nazwa bloga? Miałam to szczęście być pokoleniem lat osiemdziesiątych, nie skażonym internetem oraz wszechobecnymi elektronicznymi gadżetami. Dlatego zamiast siedzieć przed komputerem, komórką czy tabletem, latem na wsi biegaliśmy z kankami na polany pełne jeżyn. Niedaleko naszej działki są podobne miejsca – pełne dobrych wspomnień.

Przyświeca mi idea życia blisko natury, ruchów no-waste oraz traktowania pieniędzy jako narzędzia, a nie celu.

Poza tym jestem maniaczką książek i przyrody. Mam fantastycznego syna i męża. Robię 50 rzeczy na raz. Tworzony przeze mnie dom jest ekologiczny oraz niskobudżetowy, co wcale nie oznacza niskiej jakości! Drogą do sukcesu jest współpraca i odpowiednia strategia, a w razie niepowodzeń szukanie alternatywnych rozwiązań. Dołącz do mnie już dziś!

2 komentarze :

 1. Aniu nareszcie mogę cię zobaczyć.....czy to kolejny blog ? bo u mnie coś chyba nie działa, dodaję do zakładek a później gdzieś mi to wszystko ginie.... ten blog juz był ?
  serdeczności

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochana, ten i tylko ten :) Nigdzie już nie krążę.

   Usuń